Gözalan Group Resmi Web Sitesidir.
SEPETİM (0)

Hakkımızda

Columbia, Sorel ve Pony gibi lider tekstil markalarını Türkiye’ye getiren Gözalan Şirketler Grubu, sektörünün öncü kuruluşlarındandır. Gözalan Şirketler Grubu’nda yer alan bir diğer marka olan Columbia ise Türkiye’de 2004 yılından beri ve 20 şehirde 94 noktada ürünleriyle satışa sunulmaktadır. 2010 yılında ise bünyesine Sorel markasını dahil eden Gözalan Şirketler Grubu, 2011’de Pony markasını da Türkiye’ye getiriyor. 


Columbia:

1938'de kurulan Columbia Sportswear Company, şapka distribütörlüğü yapan küçük bir aile şirketiyken, Su geçirmez, nefes alabilir kumaştan ceket yapan ilk firmalar arasına girerek dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmiştir. Amerika'da kayak giyiminde önde gelen markalar arasında yer alan Columbia'nın çizgisi; dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabı ve aksesuar alanlarında geniş bir çeşitlilik sunar. Geliştirilen ürünler işlevsel olma özelliği gösterirken, aynı zamanda modaya uygun olarak dizayn edilmiştir.

Omni-Tech ve Omni-Shield gibi teknolojileriyle Boyle daha yüksek performans elde etmeyi sağlayan, ısı kaybını önleyen, giysileri yağmurdan ve kardan koruyan su geçirmez teknolojilerini yaratmıştır.

Sorel:

2009 yılında dağların zirvesinden tüm dünyaya doğru ilk adımlarını atan Sorel, 2010 yılı itibariyle Conteks bünyesinde Türkiye’deki hayranlarıyla buluşuyor. Tasarımlarıyla moda dünyasındaki yerini 2010 yılında da koruyan Sorel, dayanıklılıkla modayı kusursuz bir şekilde bir araya getiriyor.

Sert doğa koşulları için hazırlanmış Sorel, dayanıklılık ile şık tasarımların bir arada yaşayabileceği düşüncesinden yola çıkarak, 2010 sezonunda çekici ve göz alıcı tasarımlar sunuyor. 

Uyarı